O MNE

VEČNE TULÁK

NIEČO V SKRATKE

Ahoj a vitaj na mojom cestovateľskom blogu!

 

Volám sa Richard, pochádzam ze Šurán a posledný rok ma prestal baviť môj nudný a stereotypní život. Kancelárska práca ma nenapĺňala a vedel som, že nutne potrebujem zmenu, ktorá mi nebude vysávať energiu. Stanovil som si preto niekoľko cieľov, ktoré hodlám splniť a začnem svojim najväčším snom – cestovaním. Svoju prvú cestu započnem tento rok, začiatkom septembra 2019″ štúdiom anglického jazyka v Austrálii, kde strávim jeden rok a odtiaľ moje cesty povedú ďalej do okolitých krajín. O mojich cestách sa svami rád podelím prostredníctvom môjho blogu eternally wanderer, v preklade večne tulák. 

Prečo práve večne tulák?” Jednoducho. Zas sa ideš túlať?”, obľúbená hláška mojej mami vo dverách, keď som sa niekam vybral z domu. Zvolil som si názov, ktorý ma najviac vystihuje. 

 

Pred započatím cesty do Austrálie uverejním pár príspevkov mojich doterajších ciest z okolitých krajín, aby som vytvoril nejaký obsah a zdokonalil sa v blogovaní. Úspešné a kvalitné blogovanie je jeden z cieľov, ktorý chcem dosiahnuť a dúfam, že sa budem neustále učiť, zdokonalovať, prispievať užitočnými typmi, radami a prinášať vždy niečo nové, zaujímavé a hlavne inšpiratívne.

  

Nie je umenie blogovat, ale umenie je byť dobrým blogerom”

 

Mojim hlavným mottom, ktorým sa riadim vo svojom živote je, akoby cigáň povedal Na diksunenge to trajo, de trajin to súno“ v preklade Nesnívaj svôj život, ale ži svôj sen”. Dokopalo ma ktomu, aby som zodvihol svôj prehnilí zadok – prestal snívať a začal žiť!

 

Viac o mne sa môžeš dozvedieť v mojom prvom uverejnenom príspevku s názvom Ja,Bloger?

 

V prípade akýchkoľvek otázok, ak potrebuješ poradiť, alebo ti je smutno a nemáš si ským pokecať, tak ma prosím kontaktuj pomocou kontaktného formuláru nižšie. Môžeš tak urobiť aj prostredníctvom instagramu, facebooku alebo pinterestu.

 

S pozdravom,

KONTAKTNÝ FORMULÁR